VI PÅ OAKS

IMG_2334.jpeg

Emil Carlberg

Försäljning
31 år
Tidigare yrkeserfarenhet:
- Affärsutveckling samt regionschef för Kabona i GBG
- Projektledare Veitech
- 12 år i branschen

emil.carlberg@oaks.se
+46 722 46 44 52

IMG_2316.jpeg

Viktor Petersson

Försäljning
31 år
Tidigare yrkeserfarenhet:
- Affärsenhetschef Nordomatic Göteborg
- Projektledare Cernera Fastigheter
- Försäljning Kabona Göteborg
- 10 år i branschen

viktor.petersson@oaks.se
+46 722 46 44 56

IMG_2344.jpeg

Sebastian Carlberg

Energi och Projekt
35 år
Tidigare yrkeserfarenhet:
- ÅF som tjänsteutvecklare och uppdragsledare för energiprojekt.
- Produktchef Ecopilot AB
- Projektledning av energiprojekt och ansvarig för Ecopilot-gruppen på Kabona
11 år i branschen

sebastian.carlberg@oaks.se
+46 722 46 44 58

IMG_2350.jpeg

Peter Fridmar

Projektledare/inköp
36 år
Tidigare yrkeserfarenhet:
- Projektkoordination Jensen Sweden AB
- Försäljnings- och marknadschef Kabona AB
- 10 år i branschen

peter.fridmar@oaks.se
+46 722 46 44 57

ff%2B%25283%2529.jpg

Johan Bornemyr

Teknik och Projekt
36 år
Tidigare yrkeserfarenhet:
- Konstruktör på Kabona
- Projektledare på INU styr
- 7 år i branschen

johan.bornemyr@oaks.se
+46 722 46 44 53

Martin.jpg

Martin Andersson

Eftermarknad/Energiservice
49 år
-Tidigare yrkeserfarenhet:
- Service Nordomatic
- Service Honeywell
- 25 år i branschen

martin.andersson@oaks.se
+46 722 46 44 00

IMG_5587.jpg

Harri Seppänen

Programmering och teknik
31 år
Tidigare yrkeserfarenhet:
-Konstruktör Kabona
-Konstruktör INU Styr
-Systemutvecklare AcobiaFlux
-7 år i branchen

harri.seppanen@oaks.se
+46 722 46 44 03

IMG_5580.jpg

Andreas Olsson

Energi och Projekt
36 år
Tidigare yrkeserfarenhet:
-Energi och servicetekniker på Kabona
-Totalprojekt på Consat

andreas.olsson@oaks.se
+46 735 34 65 80